حمل تخصصی انواع یخچال ساید☎️44049076☎️

حمل و نقل مطمئن و آسان را با ما تجربه کنید

نحوه حمل یخچال ساید بای ساید در اسباب کشی

با توجه به قیمت بالای یخچال ساید بای ساید، حمل و اسباب کشی یخچال ساید از حساسیت بالایی برخوردار است؛ این امر اهمیت استفاده از پرسنل اهل فن و آموزش دیده را دو چندان می‌کند.

 یخچال فریزرهای بزرگ ساید بای ساید بعد از حمل و بعد از گذر از راهروها و ورودی ساختمان‌ها، احتمال فراوانی برای آسیب دیدگی بدنه و قُر شدگی دارند. استفاده از ابزار لازم مانند پتو و کارتن به میزان لازم و همچنین برخی تکنیک‌ها، می‌تواند به سلامت رسیدن کالاهای حساس منزل شما را تضمین کند.

یکی از ترفندهایی که در کنار استفاده از نیروی حمل مجرب مورد نیاز است، باز نمودن درب یخچال و فریزر است که به حمل آسانتر ساید بای ساید و یخچال‌های بزرگ کمک شایانی می‌کند. به همین جهت گاهی بهتر است هنگام اعزام نیرو برای حمل اثاثیه، تکنسین فنی مربوط به سازنده یخچال فریزر نیز همراه تیم باربری به مبدا اعزام گشته تا درب ها را قبل از پایین آوردن از راه پله یا آسانسور باز نموده و به دقت بسته بندی نمایند. البته بسیاری از پرسنل باربری خودشان کار باز کردن یخچال را انجام می‌دهند.

در صورتی که بخواهید خودتان این کار را انجام دهید بهتر است برای نحوه باز كردن درب يخچال سايد باي سايد این فیلم را دانلود کنید. اگر یخچال شما LG است می‌توانید عبارت how remove LG side by side refrigerator doors را در یوتیوب سرچ کنید و به جای LG اسم سازنده یخچال خود را قرار دهید. (منبع) و (ویدیوهای بیشتر). برای بازکردن درب یخچال دوو به مقاله‌ی نحوه باز كردن درب يخچال سايد باي سايد دوو نگاه کنید.

باز کردن درب یخچال از افتادن هر گونه خط و خش و قرشدگی درب یخچال جلوگیری می‌کند. در مقصد هم بعد از جاسازی یخچال در آشپزخانه در منزل جدید، مجددا از تکنسین فنی شرکت سازنده یا کارگر باربری خواسته می‌شود تا ضمن بستن درب‌ها، سوکت‌ها را نیز در جای خود قرار دهد. البته هنوز ساید بای ساید آماده استفاده نیست و بعد از اتمام کار و ثابت نمودن جای یخچال، باید دستگاه ساید بای ساید به مدت حداقل شش ساعت بدون حرکت مانده و سپس به برق زده شود.

حمل تخصصی انواع یخچال ساید

2 دیدگاه دربارهٔ «حمل تخصصی انواع یخچال ساید☎️44049076☎️»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس ما (کلیک کنید)